Logo

Reč direktora za učenike

Reč direktora za učenike

Dositej Obradović je rekao: „Kad bi ljudi uvek isti ostajali, nikada nijedan narod ne bi se poboljšao ni prosvetio”. Dobro došli na sajt naše škole. Vaše obrazovanje u rukama je izvanrednog nastavničkog tima. Da bi neko postao naš nastavnik, mora da ima veliko iskustvo, prođe teške testove i ozbiljne procene. Predavači naše škole su, pre svega, mentori i treneri koji učenicima nesebično prenose svoje bogato iskustvo. Upoznaće svakoga od vas, prepoznati vaše specifične talente i raditi na njihovom razvoju. Naša povezanost sa tržištem će svim našim učenicima omogućiti praksu u realnim uslovima, u struci, a nakon škole i zaposlenje ili nastavak školovanja. Računajte na to da smo svi mi zaposleni u školi tu da vam pomognemo da postanete uspešni stručnjaci i ljudi. Želimo da se, na kraju, zajedno sa roditeljima, ponosimo vama, i da vam naša škola ostane u lepom sećanju.

Logo

Upis u generaciju 2024/25. je otvoren!

Prijavite se na vremeArrow